Menu
FarmVanLife
Ürünler
Sepetim
Hesabım
Sidebar

Airbnb ile Doğada Konaklamak

Doğada konaklamak isteyen deniz, orman, dağ ve göl aşıklarını Türkiye de dâhil birçok ülkede faaliyet gösteren Airbnb ile tanıştıralım. Ağaç evlerden küçük evlere (tiny house), glampinglerden dağ evlerine ve çiftliklere birçok doğada konaklama seçeneği sunan Airbnb gün geçtikçe daha fazla insanın ilgisini çekiyor. Peki, Airbnb nedir, nasıl kullanılır, nerede ve ne zaman konaklanılır? Hepsi yazımızda.
Şimdi Oku

Kapadokya: Doğada Konaklama

Eşsiz jeolojik oluşumları, zengin tarihi ve kültürel mirasıyla bilinen Kapadokya, doğada konaklama meraklıları için de harika bir yer. İster sıradan bir turist olun, ister karavanınızla, bisikletinizle ya da çadırınızla gezin, Kapadokya'da size uygun bir doğada konaklama seçeneği mutlaka var. Peri bacaları ile meşhur Kapadokya'da ne kadar çok doğada konaklama alternatifi olduğuna şaşıracaksınız! Hepsi yazımızda.
Şimdi Oku

Doğa Tatili Önerileri

Doğanın içinde olmak, stresten uzaklaşmak, huzur bulmak ve taze havanın tadını çıkarmak isteyenlere doğa tatili önerileri sunuyoruz. Her şeyden önce, doğa tatili yapmak harika bir fikir! Yürüyüş yapmak, kamp kurmak, dağ bisikleti sürmek veya sadece doğanın güzelliklerini seyretmek gibi birçok aktiviteye katılabilirsiniz. Her mevsimde farklı güzellikleri olan doğada kendinizi ve zevklerinizi keşfedin.
Şimdi Oku
Back to Top
TÜRKİYE'NİN kitap•kahve•doğa PLATFORMU

Shopping cart

Close

Sepette ürün bulunamadı.