Menu
FarmVanLife
Ürünler
Sepetim
Hesabım
Sidebar

Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası’nın amacı, FarmVanLife markasına (“Marka”) ait www.farmvanlife.com adresinde yer alan siteye (“Web Sitesi”) üye olarak Marka ürünlerini satın alan kişilerden (“Kullanıcılar”) elektronik ticaret işlemleri nedeniyle elde edilen kişisel verilere ilişkin gizlilik kurallarını tespit etmektir.

  1. Marka, Kullanıcılar tarafından üyelik formları ile veya sair surette kendisine iletilen kişisel verileri; Gizlilik Politikası, kişisel veri elde edilmesi esnasında Kullanıcı’ya sunulan Kişisel Verilere İlişkin Aydınlatma Metni ve Kullanıcı’nın açık rızasında belirtilen haller haricinde üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, belirtilen amaçlar dışında hiçbir ticari amaçla kullanmamakta ve üçüncü kişilere aktarmamaktadır. 
  2. Kullanıcı’ya ait kişisel veriler ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapılmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır.
  3. Web Sitesi’ne üyelik, ürün satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen kredi kartı ve banka kartlarına ilişkin kişisel veriler, Kullanıcı ile ilgili banka veya kart kuruluşları arasında, Marka’dan bağımsız olarak gerçekleştirilmekte olup kredi kartı şifresi gibi bilgiler Marka veya diğer Web Sitesi kullanıcıları tarafından görüntülenememektedir.
  4. Ödeme sayfasında talep edilen Kullanıcı kredi kartı bilgileri, Kullanıcılar’ın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Web Sitesi’nde veya hizmet veren üçüncü şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin, Web Sitesi üzerinden ilgili banka ve Kullanıcı’nın kullanmakta olduğu cihaz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
  5. Marka, Kullanıcı’nın Platform üzerinde gerçekleştirdiği kullanım ve işlem bilgilerini anonim hale getirerek; istatistiki değerlendirmelerde, performans değerlendirmelerinde, Marka ve iş ortaklarının pazarlama kampanyalarında ve bağış kampanyalarında, yıllık rapor ve benzeri raporlarda kullanmak üzere bu amaçların gerçekleştirilmesi için gereken sürede saklayabilir, işleyebilir ve iş ortaklarına iletebilir.
  6. Kullanıcılar tarafından Marka’ya sağlanan veya Marka tarafından edinilen kişisel verilerin ve Web Sitesi üzerinden gerçekleşen tüm işlemlerin güvenliği için bilgi ve işlemin mahiyetine göre Marka veya ilgili kuruluşça sistemlerde ve internet altyapısında, teknolojik imkânlar ve maliyet unsurları dâhilinde, uygun teknik ve idari tedbirler alınmıştır.
  7. Kullanıcı’nın, Marka ile paylaşmış olduğu kişisel verilerinin Kullanıcı’ya ait olduğu kabul edilmektedir.
  8. Marka, Gizlilik Politikası’nda ve Kullanıcı’ya sunacağı ürün, hizmet, fırsat ve kampanyalarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Marka tarafından Web Sitesi’nde veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur.

FarmVanLife – book•coffee•nature

Back to Top
TÜRKİYE'NİN kitap•kahve•doğa PLATFORMU

Shopping cart

Close

Sepette ürün bulunamadı.